Pieredze

Voldemārs Kalve

2016. gada sezonā apkalpo Minišoseju, LČ Rallija Supersprintā, LČ Rallijsprintā, LČ Minirallijā un vairākus reģionālos autosprintu seriālus.

2015. gada sezonā apkalpoja Minišoseju, Rallija Supersprintu, Miniralliju un vairākus reģionālos autosprintu seriālus.

2014. gada sezonā apkalpoja Minišoseju, Rallija Supersprintu, Miniralliju, EVE Autosports ziemas un vasaras kausa izcīņu un vairākas citas sacensības.

2013. gada sezonā bija atbildīgais par laiku ņemšanu Rallija Supersprintā, kurš ieguvis Latvijas Čempionāta statusu. 2011. un 2012. gadā sezonā ņēmis laikus gan Supersprintā, gan LČ Vasaras Autosprintā, kā arī 2012. gada LČ Ziemas autosprinta Finālā un Kurzemes reģiona posmos. Laiki ir ņemti arī daudzos reģionāla līmeņa pasākumos un klubu sacensībās, piemēram, Audi-Style jubilejas pasākumā un EVE Autosports ziemas autosprintā.

Vairāku gadu pieredze gan kā trases tiesnesim, gan kā sacensību dalībniekam. Ar laiku ņemšanu sācis nodarboties 2010. gada beigās, Zaķusalas autotrases organizētajās sacensībās. Ir pieredze darbā gan ar transponderu sistēmām (AMB, MyLaps), gan ar lāzeru sistēmām (TAG Heuer), spējot nodrošināt laiku ņemšanu dažāda tipa sacensībās.

Papildu jautājumu gadījumā lūdzu sūtīt e-pastu: voldemars@kalvemotorsports.lv