27. jūlijā dodamies uz Jēkabpili!

RX Challenge atgriežas Jēkabpilī, kur 27. jūlijā Baronu rallijkrosa trasē noskaidrosim ātrākos autosprinta braucējus! Reģistrācija jau atvērta www.autosprints.lv – nenokavē un tiekamies trasē!

29. jūlijā tiekamies Jēkabpilī!

Jau 29. jūlijā notiks šī gada ceturtais Latvijas autosprinta kausa posms, kura ietvaros RX Challenge viesosies Baronu trasē Jēkabpilī. Reģistrācija sacensībām notiek www.autosprints.lv, kur atradīsi arī sacensību nolikumu. Tiekamies trasē!

RX Challenge pirmoreiz dodas uz Baronu trasi!

Jau 10. septembrī RX Challenge, kas būs arī 4. posms Latvijas autosprinta kausā, pirmoreiz notiks Baronu trasē Jēkabpils novadā, kur tipiski redzam rallijkrosa sacensības. Ja esi gatavs pierādīt savus spēkus trasē, dodies uz www.autosprints.lv, kur atradīsi gan sacensību nolikumu gan varēsi pieteikties sacensībām!

Sākusies reģistrācija 9. augusta sacensībām

Jau 9. augustā atgriežas RX Challenge! Šoreiz tas būs 3. posms 2020. gada Latvijas autosprinta kausa sezonā, un dalībniekus pulcēs aizraujošajā Biķernieku trasē. Sacensību nolikums pieejams sadaļā dokumenti, bet reģistrācija notiek autosprints.lv mājaslapā – tiekamies trasē pēc 2 nedēļām!

Atvērta reģistrācija Latvijas autosprinta kausa ceturtajam posmam – RX Challenge

Jau šajā nedēļas nogalē, 10. augustā, Bauskas Musa Raceland trasē tiks aizvadīts ceturtais posms Latvijas autosprinta kausā, kas notiks RX Challenge ietvaros.

58589421_2861425600550822_2604073679843229696_o

Pēc trīs aizvadītiem posmiem gandrīz katrā no ieskaites klasēm iezīmējušies izteikti līderi. Kaspars Tiders (Honda Civic) šobrīd ieņem pirmo pozīciju gan SAILUN 2WD klasē, gan 1600 klasē. Madars Dīriņš (Renault Clio) tikmēr ir izvirzījies vadībā 2000 klasē un 2WD OPEN klasē. SAILUN RWD un RWD OPEN klasēs notiek sīva cīņa par pirmo vietu, kuru šobrīd ieņem Juris Atraskevics (BMW 318ti). Juris ir šī brīža līderis arī RWD klasē. SAILUN 4WD klasē pirmās trīs vietas šobrīd ar vienādu punktu skaitu ieņem Rolands Kaucis (Subaru Impreza), Artis Vicinskis (Subaru) un Mārcis Stūriška (Subaru Impreza), bet 4WD 2800 klasē pārliecinošā vadībā ir izvirzījies Edgars Lācis – Stalidzāns (Subaru Impreza). Rolands Kaucis ir šī brīža līderis arī 4WD OPEN klasē, taču cīņā par uzvaru sezonas kopvērtējumā noteikti iesaistīties arī Artis Vicisnkis.

58574776_2861428480550534_7728067327232573440_o

Ceturtā posma konfigurācija ietvers Mūsas autokrosa trasi, īsu asfalta sekciju un daļu no hipodroma.

Autosprinta sacensībās var piedalīties ikviens, neatkarīgi no iepriekšējas pieredzes autosportā. Sacensībās var braukt gan ar ielas, gan sporta automašīnām.

Informāciju sagatavoja Krista Andersone

Verifone RX Challenge sacīkstes rallijkrosa trasē jau 28. aprīlī

Nākamnedēļ sestdien, 28. aprīlī, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē norisināsies „Verifone RX Challenge” sacīkstes. Rallijkrosa trasē notiekošajās sacensībās spēkus izmēģināt varēs jebkurš, jo piedalīties varēs gan ar ielas, gan sporta automašīnām.

RX_Challenge_2018_5

Pagājušajā gada posmos uz starta stājušies daudzu un dažādu autosporta disciplīnu meistari, starp kuriem var izcelt rallijkrosa zvaigznes Reini Nitišu un Arti Baumani. Jau šobrīd – vairāk kā nedēļu pirms sacensībām – dalībnieku sarakstā manāmi vairāki labi zināmi braucēji kā, piemēram, Eiropas rallija čempionāta medaļnieks Ralfs Sirmacis.

Tā kā „Verifone RX Challenge” vienlaikus būs arī Latvijas kausa autosprintā pirmais posms, tad nelielas izmaiņas piedzīvojis klašu sadalījums. Kamēr 1600, 2000, 2WD OPEN, 4WD 3000 un 4WD OPEN ieskaites saglabātas no pagājušā gada, atsevišķi RWD un RWD OPEN klasēs tagad izdalītas aizmugurējās piedziņas automašīnas.

RX_Challenge_2018_1

Tāpat jaunums uz šo gadu gan „Verifone RX Challenge”, gan Latvijas kausā autosprintā ir no ziemas autosprintiem pārņemtās mono riepu klases (SAILUN 2WD, SAILUN RWD un SAILUN 4WD), kurās dalībnieki startēs ar vienotu riepu modeli. Vasaras sezonai vienlīdzīgus apstākļus trasē nodrošinās Sailun Atrezzo Elite, ko var iegādāties www.sailun.lv. Jāatzīmē, ka šajā pasākumā atsevišķi tiks apbalvotas arī ātrākās dāmas.

RX_Challenge_2018_2

Sacensības norisināsies pa precīzi to pašu trases konfigurāciju, kādā sacenšas pasaules rallijkrosa čempionāta zvaigznes. Vienīgi atšķirībā no rallijkrosa, kur piloti trasē dodas vienlaikus un cīnās par pozīcijām, „Verifone RX Challenge” dalībnieki trasē dosies autosprinta formātā ar laika intervālu un cīnīsies par pēc iespējams labākiem iebrauciena laikiem. Uzvarētāji tiks noteikti, saskaitot kopā divu labāko braucienu laikus.

RX_Challenge_2018_3

Padomāts arī par skatītājiem, jo no tribīnēm būs pārskatāma visa trase, tāpat arī visas dienas garumā darbosies kafejnīca. „Verifone RX Challenge” sāksies ar 4WD klasēm, kurām starts paredzēts jau 8:30, bet apbalvošana – 12:45. Tālāk stafeti pārņems vienas ass piedziņas, kurām sacensību starts plānots 11:30, bet apbalvošana un sacensību noslēgums – 19:45.

RX_Challenge_2018_4

Sīkāka informācija par sacensībām, reģistrāciju un dalību tajās atrodama pasākuma mājaslapā http://kalvemotorsports.lv/rxchallenge/ vai Facebook vietnē – https://www.facebook.com/rxchallengelv/.